Rehberlik Eşliğinde İlkbahar Karaciğer Detoksu 8 - 15 Nisan 2013 İstanbul

Dr.Onur Aydınoğlu ve Ulli Allmendinger ile ilkbahar karaciğer detoks.

Rehberlik Eşliğinde İlkbahar Karaciğer Detoksu 8 - 15 Nisan 2013 İstanbul

Bu sabah nasıl kalktınız? Yenilenmiş ve enerjik mi, yoksa yataktan adeta düşercesine, gözleriniz yarı kapalı ve neredeyse dayanılmaz bir daha fazla uyuma isteğiyle mi? Günümüzün hızlı temposunda kendimizi iyi hissetmemeye alışır olduk – süregiden halsizlik, tekrar eden baş ağrıları, eklem ve kas ağrıları, hazım zorluğu, cilt problemleri, asabiyet ve gerginlik, hayatın kabul edilir normal parçaları haline gelmeye başladı. 

Vücudumuzun toksinlerle ne ölçüde mücadele edebildiği, kendimizi nasıl hissettiğimizle direk ilişkilidir. Bedenimiz aslında her gün kendi kendini temizleyip arındırmak üzere tasarlanmıştır. Fakat bu doğal mekanizmalar, modern yaşamın getirdiği çevresel ve duygusal stresler sonucu bozulur, yetersiz çalışmaya başlar. Bedenimiz, arınamadığı toksinleri yağ hücrelerinde biriktirir ve zaman içinde bu birikim sağlığımızı her alanda etkiler. Yine modern yaşamın hayatımıza eklediği toksin yükünün son yüz yılda yüzlerce kat arttığını düşünürsek, bedenimize detoksifikasyon mücadelesinde yardım etmemizin önemini kavrayabiliriz. 

İlk olarak, daha iyi gıda ve yaşam tarzı seçimleri ile gün içinde aldığımız toksik yükü azaltmamız gerekir. Bunun yanında, her yıl iki defa, iyi tasarlanmış bir detoks programı uygulamalıyız. Detoks sürecinde amaç, bedeni rahatlatmak, sadece en basit ve temel yiyecekleri ve içecekleri tüketmek ve vücudumuzun doğal iyileşme fonksiyonlarının dengelenmesine izin vermektir.

8 Günlük Bahar Yenilenişi Detoksu hazım sistemini yeniden yapılandırır, cildi gençleştirir, enerjiyi arttırır, kilo vermeyi kolaylaştırır, detoks organlarımız olan karaciğer, bağırsaklar ve böbrekler de kuvvetlendirir. Baharın ilk ayları, yoğun bir detoks uygulaması için en ideal zamandır. 

Bu program, ilk defa detoks yapacak kişiler dahil, herkes için uygundur. 

Eğitmen
Dr.Onur Aydınoğlu & Ulli Allmendinger

Zaman
  • 3 Nisan Çarşamba19.30-21.00: Ofisimizde Seminer Toplantısı ve Detoks Tanıtımı 
  • 8-10 Nisan Pazartesi - Çarşamba: Detoks Hazırlık Günleri
  • 11–12 Nisan Perşembe ve Cuma: Detoks 1.Safhası
  • 12-13 Nisan Cumartesi ve Pazar: Detoks 2.Safhası 
  • 15 Nisan Pazartesi: Detoks Sonrası
Yer
Healistanbul
Caferağa Mah. Şair Nefi Sok. Kozlar Apt. No. 24 D:13 Moda, Kadıköy, İstanbul
T: +90 216 330 10 30
F: +90 216 330 10 40

Ücret
250TL (ders, notlar, arınma malzemeleri ve rehberlik desteği dahil.)

Yorumlar

© 2013 alternatifterapi.com Tüm hakları saklıdır.

Eleman Türkiye