Apan Mudra Enerji Mudrası

Apan mudra vücuttan atık maddelerin ve toksinlerin atılmasını sağlar. Üriner problemlere iyi gelir. Apan Mudra Çin tıbbına göre karaciğer ve safrakesesi ile ilişkilendirilen tahta elementini artırır.

Apan Mudra  Enerji Mudrası

Her iki el: 

Başparmak, ortaparmak ve yüzükparmağın uçlarını birleştirip diğerlerini açın. İhtiyaca göre 5 ila 45 dakika arası uygulayın veya bir tedavi yolu olarak günde üç defa 15 dakikalık seanslar halinde uygulayın.


Bu mudra vücuttan atık maddelerin ve toksinlerin atılmasını sağlar. Üriner problemlere iyi gelir. Apan Mudra Çin tıbbına göre karaciğer ve safrakesesi ile ilişkilendirilen tahta elementini artırır. Bu element ayrıca bahar vaktinin, yeni başlangıçların, mücadelenin zevkini ve heyecanını artırır. Vizyon verir. Apan Mudra’nın zihin üzerinde dengeleyici bir etkisi de vardır; bu durum büyük ölçüde karaciğerdeki işlev düzelmesinden gelir. Bize sabır, sükûnet, özgüven, iç denge ve uyum verir. Zihinsel âlemde visyoner bir görüşe ulaşmamıza yardım eder. Dileklerinizi gerçekleştirmek ve geleceğe umutla bakmak istiyorsanız bu mudrayı kullanabilirsiniz.

Mudra ile birlikte kullanılabilecek onama:

Tohumlarımı ektim, onlara bakıyorum ve Tanrı’nın yardımıyla zengin bir hasat alacağım. Bunun için minnettarım. 

Yorumlar

© 2013 alternatifterapi.com Tüm hakları saklıdır.

Eleman Türkiye