Günlük Doğada Yürüyüş ve Açık Havada Çigong Gezisi 28 Nisan 2013

Dr.Onur Aydınoğlu ile Kulindağ – Polonezköy' de özel bir etkinlik.

Günlük Doğada Yürüyüş ve Açık Havada Çigong Gezisi 28 Nisan 2013

Çigong, her şeyden önce doğa bazlı farkındalığı, yani doğanın pratik olarak anlaşılması ve özümsenmesini temel alır.  Tüm çigong teknikleri, doğadaki süreç ve değişimleri ve doğadaki elementlerin karakterlerini konu ve örnek alır.  Bunu vurgulamak için Daoist felsefede şu ifade kullanılır: "Doğa Evreni Takip Eder, Bu Yüzden İnsan da Doğayı Takip Etmelidir”. 

Bu atölyede, Polonezköy’ün gür ormanlarında güzel bir yürüyüşten sonra, elementlere çok yakın hissedeceğiniz yemyeşil bir yaylada hep beraber dinamik çigong, nefes egzersizleri ve farkındalık meditasyonu yapacağız. Bu harika ortamda, ilkbaharın taze ilk günlerinin derin bir şekilde zevkine varacak, eşsiz bir doğayla bütünleşme ve içe dönüş deneyimi yaşayacağız. 

Daha önceki atölyelerde öğrendiğiniz dinamik çigong, nefes ve meditasyon tekniklerini tekrarlayacak ve dinamik çigong tekniklerinin ikinci seviyesini oluşturan, özellikle doğadan daha fazla enerji toplayabilmenizi sağlayacak yeni teknikler öğreneceksiniz.     

Program saat 10:00’da Kulindağ’dan yürüyüşe çıkarak başlayacak ve saat 14:00’de Kulindağ’a dönüşle sona erecektir.  Öncesinde Kulindağ’da kahvaltı ve sonrasında öğlen yemeği isteğe bağlı olarak  organize edilebilir. 

Tarih
28 Nisan 2013

Yer
Kulindağ - Polonezköy

Ücret
120TL

Kayıt ve Bilgi için
Tel:0216 330 1030

Not
  • Gelirken rahat hareket edebileceğiniz kıyafet ve ayakkabı giymenizi, yanınıza su ve otururken kullanacağınız bir örtü getirmenizi rica ederiz.

Yorumlar

© 2013 alternatifterapi.com Tüm hakları saklıdır.

Eleman Türkiye