Sindirimi Güçlendirmek

Günümüzde birçok insan mide problemleri, gaz, hazımsızlık, kalpte yanma ve yemek sonrası yorgunluk çekmektedir.

Sindirimi Güçlendirmek

Ayurveda bu konuda çok basit ve etkiye sahip çözümler sunmaktadır. Bedenin yeterli besini alabilmesi için, canlı ve yerleşik bir ortama ihtiyaca vardır. Yemek yemek hayatiyet kazandırır. Ayurveda'ya göre yemek yemek sadece bedeni değil bilincin gelişmesine de etki eder. Yemek yerken dikkatin yediğimiz gıda, yeme işlemi ve midemizde olması sindirimi arttırır.

Diğer bir yöntem ise yaşam tarzı ve beslenme alışkanlıklarını genel olarak değiştirmektir. Bunun için Ayurveda Doktorundan nabzınızı öğrenerek, size uygun uygun değişiklikleri yapın. www.dogaarinma.com'u ziyaret ederek Ayurveda Merkezi'nden randevu alın ve konsültasyona girin.

Jatharagniyi Güçlendiren Bazı Bitkisel Formüller
1.AMRITH KALASH
Himalayaların saf ortamında yetişen değerli bitkiler özel yöntemlerle toplanıp,özel formülle hazırlanarak değerli ve güçlü bir bileşim elde edilir. Bir bitkisel Gıda Desteğidir.
 
2.MAHARISHI AMRITH KALASH MA-4 ve MA-5
AMRİTH KALASH, MA-4 isimli meyve ve bitki özü karışımı bir macundan ve MA-5 isimli bitkisel tabletten oluşur. Tek tek kullanılabileceği gibi,birlikte alınırsa daha güçlü bir etki oluşur. 

Himalayaların saf ortamında yetişen değerli bitkiler özel yöntemlerle toplanıp,özel formülle hazırlanarak değerli ve güçlü bir bileşim elde edilir. Bir bitkisel Gıda Desteğidir. En az 6 ay olmak üzere ,uzun süre kullanılması tavsiye edilir.Bir kutusu 1 aylık kullanım içindir. MA-4 sabah akşam 1 tatlı kaşığı,MA-5 sabah akşam 1'er tablet alınır.

Arınma kürüyle toksinler temizlendikten sonra Amrith Kalash'ın kullanılması arınmanın etkisini daha da arttıracaktır.  www.dogaarinma.com/ürünler

3. MA - 154 
4. MA - 345
5. MA - 579

Agni ve Sindirimi güçlendirmek için tavsiye ettiğimiz bazı Ayurvedik tedavi yöntemleri:
1.PANCHA KARMA
2.YOGA  Asana ve Pranayama egzersizleri 
3.Doğru Beslenme 
4.Uygun Hayat tarzı

Bu tedavi yöntemlerini öğrenmek ve sizin Beden tipinize uygun olanlarını seçip uygulayabilmek için bize başvurun: www.dogaarinma.com

Yorumlar

© 2013 alternatifterapi.com Tüm hakları saklıdır.

Eleman Türkiye