Zuhal Özyurt ile Kadınlar için Yoga! 16 Mart 2013 İstanbul

Her Birey Kendisinin Psikoloğudur - İçteki Öfkeyi Şölene Çevirmek

Zuhal Özyurt ile Kadınlar için Yoga! 16 Mart 2013  İstanbul

Geleneksel Hint kültüründe bayanların üzüntü ve strese karşı uyguladıkları bir yöntem varmış. Aşırı baskıdan oluşan öfke ve serbest bırakamadıkları duyguları nehrin şifasına, suyun arınma gücüne bırakırlarmış. Hint bayanları ve yogileri uyguladıkları bu yöntemle zihinlerindeki karmaşayı dengeye, beden ve beynin yapısı içindeki donan çalışma sistemlerini tekrar hayata geçireceklerini bilirlermiş.
Bayanlar için bu özel çalışmada, Mantra ve Mudra eşliğinde,güçlü bir sinir sistemi ile güçlü bir zihin yapısı doğal enerji akışlarında çalışan iç organlar, canlılığımızı tekrar geri kazanarak zihin ve fiziksel tansiyonda dengeyi sağlayacağız

Zuhal Özyurt
2009’da Kundalini Research İnstitue (KRI)’e bağlı Golden Bridge’in düzenlediği Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitmenlik Sertifika programı, 2010’da Başak Kutlu Atay ve Mey Elbi, Doğuma Hazırlık - Hamile Yogası Eğitmen Sertifika programı, 2011’de YogaSala’nın organize ettiği Sarah Powers’ın Yoga’nın Özü -Yin ve Yang Yoga Eğitmen Sertifika programlarına katılarak tamamladı. Usui Reiki temelli farklı enerji frekansları ile çalışıyor. Kundalini Yoga, Yin Yoga ve enerji terapi uygulamalarıyla bir bütün oluşturarak travma ve blokajlara yönelik terapiler uyguluyor.

Tarih
16 Mart 2013 Cumartesi 14:00 - 17:00

Kurs Yeri
YogaŞala Nişantaşı

Kurs Ücreti
80 TL

Not
  • Çalışmada rahat giymeniz ve en az 2 saat öncesi hafif yemek yemiş olmanız önerilir.
  • Kurs,her seviyeden katılımcıya açıktır.
  • Kurs için sadece nakit ödeme alınabilmektedir.
  • İptallerde ücret iadesi mümkün değildir.
  • Bu kursun yapılabilmesi için 11 Mart 2013 tarihine kadar en az 4 kişinin katılımı gerekmektedir. Gerekli katılım sağlanamadığı takdirde kurs iptal edilecek ve ücretler geri iade edilecektir.
  • Çalışma seti ve mantrası katılımcılara birer CD içinde günlük uygulamaları için verilecektir.

Kayıt ve Bilgi için
Teşvikiye Cad. Celal Derviş Apt. 16/7 NİŞANTAŞI - İSTANBUL
Telefon: 212 241 00 67

Yorumlar

© 2013 alternatifterapi.com Tüm hakları saklıdır.

Eleman Türkiye