Aromaterapi 2. Modül 29 Mayıs 2013 İstanbul

Aromaterapi, esansiyel yağların kişinin fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlığı ve güzelliği için çeşitli metodlarla uygulanmasıdır.

Aromaterapi 2. Modül 29 Mayıs 2013 İstanbul

Aromaterapi 2. Modül

Aromaterapi nedir?
Aromaterapi, esansiyel yağların kişinin fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlığı ve güzelliği için çeşitli metodlarla uygulanmasıdır.
 
2.Modül Programı
  • Aromaterapinin Kullanım Alanları ve Uygulamaları
  • Koku Karakteristikleri
  • Yağların Kimyasal Karakterleri
  • Aromakoloji ve Koku Sinerjisi
  • Karışım Sanatı
  • Uygulama Metodları
  • Aromaterapi'deki Diğer Uygulamalar
Atölye Moderatörü
Uzun soluklu oyunculuk kariyerinin yanı sıra kişisel gelişim, şifa ve doğal terapiler ile de bireysel olarak ilgilenen AYŞE TOLGA, 2001 senesinden beri Holistik terapiler ve Yoga ile ilgilenmektedir. 2007 senesinde kurulan Türkiye’nin ilk aromaterapi markası Aisha markasının yaratıcısı ve sahibi Ayşe aynı zamanda, Tatijanna Rottenberg’den masaj ve vücut terapileri eğitimi, Chiva-som Destination Spa- Bangkok Spa yöneticiliği, dünyanın en prestijli aromaterapi okulu ITHMA- London (Institute of Traditional Herbal Medicine and Aromatherapy)’de Aromaterapi,  Öz Yağ Sinerjisi, İleri masaj teknikleri, organik kimya, Holistik Acil Yardım,  fitoterapi, Holistik tıp ve Çin Tıbbı  eğitimleri alarak uzman klinik aromaterapist ünvanını almıştır. Estetisyenlik ve vücut terapileri üzerine eğitimler sonrasında ustalık belgesini de alan Ayşe, ruh, beden ve zihnin ayrılmaz bir bütün olduğu anlayışını (holistik) benimseyen, doğal terapiler, bütünsel beslenme, anti- aging üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Firmalara spa danısmanlığı ve private label ürün hazırlanması, Türkiyenin önde gelen spa ve otellerine profesyonel kabin bakımlarını ve spa menülerini hazırlanması gibi kurumsal hizmetlerin yanı sıra kurucusu olduğu Doğal Terapiler Akademisi bünyesinde Aisha’da da, aromaterapi, holistic tıp, anne ve bebek bakımı, Doğal kozmetikler, masaj terapileri üzerine eğitimler vermektedir. Ayşe Tolga, Uluslararası Aromaterapistler Federasyonu IFPA (The International Federation of Professional Aromatherapists) üyesidir.

Eğitmen
Aromaterapist Ayşe TOLGA

Tarih
29 Mayıs Çarşamba 11:00 – 13:00 arası

Yer
Aisha Aromaterapi Kozmetikleri ve Doğal Terapi Hizmetleri
Çekmeköy Merkez Mh. Erenler Cd. Aşuroğlu sk. Ünlü Plaza No 13 K. 2 D. 7 Çekmeköy T 0216 641 99 45- 0216 641 99 46

Ücret
Katılım ücreti: Tek katılım bedeli nakit: 60TL

Yorumlar

© 2013 alternatifterapi.com Tüm hakları saklıdır.

Eleman Türkiye