Eoin Finn ile Dünya, Beden, Yoga 14 Aralık 2013 İstanbul

Meşhur Yogi, blisolojist ve okyanus hayranı Eoin Finn ile birlikte, gezegenimiz için can alıcı olan bu çağda dünyayla bağımızı şereflendirmek için yoga uygulamanızı bir tören haline getirin.

Eoin Finn ile Dünya, Beden, Yoga 14 Aralık 2013 İstanbul

Sizi hafif ve ve derin olduğu kadar kuvvetli ve akıcı bir vinyasa, bunu takiben Eoin'in insanı huşu, neşe ve mutluluk kaynağına mıhlanmış hissettiren benzersiz dünya-beden meditasyonu bekliyor. Sadece kendi beden ve zihnimiz arasında değil, kişisel ilişkilerimizde, içinde bulunduğumuz topluluklarda ve etrafımıza davranış şeklimizdeki gerçek iç içeliği deneyimleyin.Lütfen Blisoloji Doğa Takdir Sunağımız için yanınızda doğada bulduğunuz ve sizin için bir anlam ifade eden bir nesne getirin. 

Eoin Finn
Eoinn Finn (BA, EYRT 500) kendi benzersiz, dönüştürücü, hiza temelli Blissology Yoga stilini dünya çapında öğreten bir yogi, sörf tutkunu ve blisolojistdir. Yogayı sukha ile uygulamak için gereken besleyici zihniyete ve mümkün olan en anlamlı hayatı sürdürebilmemizi sağlayacak temel olan doğayla yakın temasa karşı duyduğu tutkusunu öğrencileriyle paylaşmaktadır.

Eoin bu tutkuyu spor ve yogayla harmanlayarak dünya çapında yüksek düzeyli yarışmalar için 100'ü aşkın olimpiyatçı ve profesyonel sporcu yetiştirmiştir. Eoin'in öğretisi kalp açıcı, canlandırıcı, deneysel, mizahla ve dinamizmle ayakları yere basan bir uygulama sunuyor; fiziksel ve enerjetik hizaya odaklanırken okyanus ve sörf aşkından ilham alarak eğlenceli yoga çeşitlemeleri eklemeyi de unutmuyor. Yoga böyle bir bütüncül farkındalıkla uygulandığında akıcı bir terapiye dönüşüyor, hareket doğal anatomi ve evrim bilgimizle yönlendiriliyor.

Eoin Kanada'nın en meşhur hocalarından biridir; Lululemon'un ilk elçilerindendir; çok satan bir DVD serisine sahiptir, yaptığı atölyelere talep o kadar fazladır ki yer bulmak çok zordur; ayrıca kendisinin dünya çapındaki YES (Yoga Ekoloji Sörf) inzivaları InStyle, Reader's Digest, Huffington Post, Elle, Flare, Yoga Journal, Vogue Australia, the Globe and Mail ve Oprah gibi dergilerde yer almıştır.

Eoin Kanada ve Fransa'da Doğu ve Batı felsefeleri üzerine eğitim görmüştür ve 1988'den beri yoga ve meditasyon üzerine çalışmaktadır. Hocaları arasında Ravi Ravindra, Nadia Toraman, David Swenson, David Williams, Pattabhi Jois, Nancy Gilgoff, Donna Holleman, Orit Sen Gupta, Gioia Irwin, miyofasyal hiza hocası Tom Myers ve Beden Zihin Psikoterapisti Susan Aposhyan sayılabilir. Japonya'nın Osaka kentinde senelerce Karate eğitimi görmüştür; bu eğitimi Blissology Yoga'nın bütüncül zihin beden kalp deneyimiyle harmanlamaktadır.

Tarih: 
14 Aralık 2013, Cumartesi / 10:00 - 12:30

Yer: 
Cihangir Yoga, İstinye

Ücret: 
65 TL.

Yorumlar

© 2013 alternatifterapi.com Tüm hakları saklıdır.

Eleman Türkiye