Fibroid İçin Mıknatıs Terapisi ve Yaşam Tarzı

Haftada üç kez yavaşça yapılan, düzenli aerobik egzersiz, kan dolaşımını geliştirmeye ve rahim kaslarını gevşetmeye yardımcı olur

Fibroid İçin Mıknatıs Terapisi ve Yaşam Tarzı

Mıknatıs Terapisi
"Magnet Therapy: An Alternative Medicine Definitive Guide" yazarı William H. Philpott. M.D.'ye göre, gece uyku sırasında rahme takılan terapötik kaliteli mıknatıslar, metabolizmayı uyarır, hücreler için oksijen miktarını artırır ve böylece enflamasyon azalır. Mıknatıslı uygulama, miyomlar küçülmeye başlamadan önce birkaç ay sürebilir ve ortadan kaldırmak için bir yıla kadar uzayabilir. Dr. Philpott, mıknatısın tümörün büyüme sürecini hemen durduracağını bildirdi. 

Tedavi için, genellikle her gece uyurken alt karında / kasık bölgesinde bir mıknatıs taşınması önerilir (rahmi kapsayacak şekilde). Daha detaylı olarak 13 cm x 30 cm boyutlarında multi-magnet esnek minder ve cırt-cırt ile minderin merkezine bağlı 10 cm x 15 cm x 1.5 cm boyutlarında seramik blok güçlendirici mıknatıs kullanılabilir. Minder ve güçlendirici vücut üzerinde bir sargı bezi ile tutulur. Mıknatıs tedavisi hakkında unutulmaması gereken en önemli şey, vücuda bakan yüzünün negatif kutup olmasıdır.  

Yaşam Tarzı
Haftada üç kez yavaşça yapılan, düzenli aerobik egzersiz, küçük trambolin üzerinde zıplamak veya Hatha yoga egzersizleri pelvik tıkanıklığı azaltmaya, kan dolaşımını geliştirmeye ve rahim kaslarını gevşetmeye yardımcı olur. Meditasyon, derin nefes alma egzersizleri, danışmanlık, psikoterapi gibi stres azaltıcı teknikler ve arkadaşların ve ailenin duygusal desteği stresli durumları hafifletebilir.

Yorumlar

© 2013 alternatifterapi.com Tüm hakları saklıdır.

Eleman Türkiye