Kaz Dağları'nda Mey Elbi ile Yoga Kampı 11-15 Eylül 2013 Hızır Kamp

Yoga'nın yanısıra adeta içebileceğiniz nehir sularında yüzme, dağlarda yürüyüş etkinlikleri ile ev yapımı leziz vejetaryen yemekler...

Kaz Dağları'nda Mey Elbi ile Yoga Kampı 11-15 Eylül 2013 Hızır Kamp

Türkiye'nin sayılı şifalı bölgelerinden Kaz Dağları'ndaki yüksek oksijen seviyesi ilk andan itibaren kendinizi canlı hissetmeninizi sağlıyor. Kaz Dağları'nda Hızır Kamp tatil için uygun fiyatta İstanbul'a yakın ve gürültüden arınmış bir mekan.(www.hizirkamp.com)

İstanbul'dan çarşamba sabahı feribot ile yola çıkılıyor ve öğleden sonra ağaç evinize varmış oluyorsunuz. O gece yoga dersleri başlıyor. Çarşamba akşamüstü başlayan yoga Pazar sabahı bitiyor. Kısacası kolay ulaşabilir olması, Kaz dağlarını yoga kampı için tercih edilen bir mekan haline getiriyor.

Yoga'nın yanısıra adeta içebileceğiniz nehir sularında yüzme, dağlarda yürüyüş etkinlikleri ile ev yapımı leziz vejetaryen yemekler sayesinde kısa sürede tamamıyla dinlemiş hissedebilirsiniz. Yoga için yapılan büyük çadır, rüzgar ve güneşten koruyarak yine açık mekanda yoga tecrübesini yaratıyor.

Genel Program
8.00 – 11.00: Pranayama, meditasyon ve vinyasa
11.00 – 17.30: Brunch, serbest zaman (dağda yürüyüşler organize edebiliriz, nehirde yüzebilir, vb...
17.30 -19.00: Yoga uygulaması (vinyasa ve yoga ile ilgili okumalar, paylaşımlar) 
19.30– 21.00: Akşam yemeği
Akşam yemekten sonra ateş başı sohbet, çeşitli müzik aletleri ile müzik yapabiliriz, güzel belgeseller izleyebiliriz...

Yolculuk zamanları, Çarşamba-Pazar arası. Çarşamba sabahı Yenikapı'dan feribot ile Bandırma'ya gidiş, Bandırmadan 3 saatte Hızır Kamp'a varış. Dönüş, Pazar öğleden sonra Hızır Kamp'tan yola çıkış ve aynı günün akşamına Istanbul'a varış.

Mey Elbi der ki :
"2007 senesinden beri yılda iki kez olmak üzere, Hızır kampı Kaz dağlarında yoga kampları yapıyorum. Benim için bu yeryüzündeki cennet Kaz Dağları... Her gittiğim zaman Toprak Ana'nın besleyici güzelliği ve Hızır Kampı ailesinin sıcacık kucak veren misafirperverliği ile, bambaşka köklenmiş, arınmış, büyümüş, genişlenmiş şekilde geri dönüyorum. Benim için çok dişi bir enerjiye sahip Kaz dağları... Çaktırmadan her seferinde çok derinine götürüp, farklı karşılaşmalar yaşatıp, ama besleyip seni büyütüyor, merkezliyor... Gerçekten benim için çok çok tarifi zor bir önemi var bu bölgenin ve insanlarının... (Mey'in blogu: www.meyelbi.com)

Tarih 
11 - 15 Eylül 2013

Yer
Hızır Kamp, Kaz Dağları

Ücret
400 TL. (Konaklama ve ulaşım dahil değildir.)

Kayıt ve Bilgi için
Gsm:539 5728437 
Tel:212 2431993

Yorumlar

© 2013 alternatifterapi.com Tüm hakları saklıdır.

Eleman Türkiye