2. Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi ve Sergisi 27 Kasım 2013 İstanbul

2012 etkinliğinin büyük başarı sonrasında 27 – 28 Kasım 2013 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek 2. Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi ve Sergisi’ni heyecanla duyuruyoruz.

2. Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi ve Sergisi 27 Kasım 2013 İstanbul

İnovasyonu kullan, verimliliği artır, bilgiyi geliştir, hizmet sunumunu iyileştir ve ekonomik refahı başar. Her boyuttaki belediyeler ve bölgeler için. 

Şehirlerin ve bölgelerin gelecekteki gelişimi iletişim teknolojilerinin akıllı entegrasyonunu ve bu teknolojiyi kullanma alışkanlıklarımızın değişimini gerektirecektir. Amaç şehirleri ve bölgeleri daha akıllı ve enerji açısından verimli kılmaktır. 

Yönetimi değiştiren teknolojik yeniliklerle ve vatandaşların, şirketlerin iletişim kurma yöntemleriyle beraber "akıllı” toplumlar ve şehirler geliştirmenin araçlarını, süreçlerini ve modellerini anlamanız önemlidir.Bilim ve teknolojiden, planlama ve ekonomik gelişmeye kadar farklı disiplinlerden gelen konuşmacılar ve katılımcılar kurumsal verimliliği güçlendirmek, sürdürülebilirliğe bağlı kalmaya yardımcı olmak için en yeni stratejileri sunacak.

2. Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi ve Sergisi, sürekli gelişen bir konu hakkındaki en önemli forumdur. Ayrıcalıklı fırsatlardan faydalanarak tüm dünyadan liderlerle iletişime geçin. WICS en önemli sorularınız için anahtar bilgiler ve uygulanabilir çözümler sunacaktır. Buradan teknolojik gelişmelerle ulaşılabilirliği ve toplum hizmetini geliştirmenin en iyi uygulamaları ve önsezileriyle ayrılacaksınız. Özel bir ortamın keyfini çıkarırken üst düzey hükümet yöneticileriyle buluşun, gelecekteki profesyonel çabalar için başarı ve zorluk hikayelerinizi paylaşın.

2. Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi ve Sergisi bir kez daha şehir liderlerini, hükümet sorumlularını, öğretim görevlilerini, şehir hizmet sağlayıcılarını ve şehir geliştirme uzmanlarını tecrübelerini paylaşmak, geleceğin akıllı şehirlerini oluşturmanın en iyi uygulamalarını değerlendirmek üzere bir araya toplayacak. WICS bilgi paylaşımını, belediye liderlerinin akıllı şehir konseptinin öncülerinden öğrenmesini sağlamak için uluslar arası bir platformdur. Etkinlik birebir öğrenme tecrübesi, mükemmel networking fırsatları, belediyelerin önde gelen kişilerinin daha sürdürülebilir bir gelecek inşa etmelerine yardım etmesi açısından eşsizdir. 

İletişim İçin

Yorumlar

© 2013 alternatifterapi.com Tüm hakları saklıdır.

Eleman Türkiye