Davut'un Yıldızı Bereket Ritüeli 7 Aralık 2013 İstanbul

12 yıl sonra yine iyilik ve bereketin sembolü Jüpiter yüceldiği yengeç burcundan bizlere şans bereket kapılarını açacaktır.

Davut'un Yıldızı Bereket Ritüeli 7 Aralık 2013 İstanbul

26 Haziran 2013 tarihinde Şans, Fırsat ve İyilik gezegeni Jüpiter 12 yıldan sonra bir kez daha Yüceldiği Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Bu olumlu transitin ve gökyüzünde oluşacak Büyük Su Üçgeninin hepimizin haritasında bulunduğu yere göre ne gibi şans ve fırsatlar getireceğini konuşacağımız bu etkinlik çok özel bir gökyüzü görünümü altında gerçekleşecek. Gökyüzünde Davut’un Yıldızı açısı oluşuyor, bu nedenle 7 Aralık 2013 Cumartesi günü olarak belirlediğimiz sunum günü oldukça özel bir gün. 

Kadim zamanlardan günümüze kadar taşınan Davut’un Yıldızı sembolünü, Jüpiter Bereket Kültürünü ve Kabalistik Hayat Ağacı’ nın ezoterik astrolojideki anlamını anlatacağız. " Yukarıda ne varsa, Aşağıda da o var” felsefesini yansıtan bu etkileri hayatımıza yansıtabilmek açısından kadim zamanlardan gelen Davut’un Yıldızı sembolünü şans ve bereketi çekmek, ruh/beden bütünlüğümüzü aktive etmek için yararlanacağımız astrolojik göstergelerden bahsedeceğiz ve elementlerin doğasını yansıtan bir uygulama eşliğinde evrensel sembolleri kullanmayı öğreneceğiz.

Tüm seminer katılımcılarımıza orijini antik Mısır olan ve özel Kabalistik bereket ve şans sembolleri taşıyan bir "Jüpiter Şans Madalyonu " hediye ediyoruz ve Jüpiter’in bereketini temsil eden bitki, aroma ve sembolleri içeren minik bir hediye paketimiz de olacak. Hem Jüpiter Yengeç’ i, hem de Büyük Su Üçgenini selamlamak için katılımınız bizi mutlu edecek.

Virgo Astroloji
Naz Bayatlı / Nigar Bostan
Astrolojik Farkındalık ve Ruhsal Bilinç Platformu
Seminer ücreti 200 TL + KDV SAAT: 14:00 – 16:00 

İletişim ve Kayıt için
İstanbul Cad. Telekom Sok. Arcadium 1 Kat.2 No.21 Göktürk /İstanbul
Telefon:+90 (212) 322 22 42
Fax:+90 (212) 322 24 97

Yorumlar

© 2013 alternatifterapi.com Tüm hakları saklıdır.

Eleman Türkiye