Devrim Akkaya ile Çakra Meditasyonları ve Meridyenler 25 Ocak 2014 İstanbul

Enerji bedenin gizemi ruhun ve hayatın gizemi kadar derinlerdedir.

Devrim Akkaya ile Çakra Meditasyonları ve Meridyenler 25 Ocak 2014 İstanbul

Çakralar bedenin fiziksel, duygusal ve düşünsel katmanlarını birbirine bağlayan enerji sarmalları iken, meridyenler süptil enerji ırmaklarıdır ve organları beslerler. Bedende Chi gerektiği gibi akmayınca organlar işlevlerini yerine getiremeyecek ve beden dengesini yitirecektir.

Bu iki günlük workshop'ta Çakra Meditasyonlarını ve Meridyenleri inceleyeceğiz. Paul Grilley'in ikinci seviye eğitiminden deneyimlediğim bilgileri aktaracağım. Bu bilgilerin çoğu Dr.Motoyama’nın araştırmalarına dayanmaktadır. İlk gün karmadan, samskaradan ve neden meditasyon yaptığımızdan bahsedip, kendi pratiğinize ekleyebileceginiz bazı yin ve yang çakra meditasyonlarını anlatacağım. (bija matra, sushumna purification, shoshuten vs.) 

Meridyenlere gelince ise, amacım temel meridyenlerin bedendeki geçis yerlerini pozlarla anlatmak ve meridyen teorisine dair temel bilgileri kendi üzerinizde deneyimleyerek öğrenmenizi sağlamak.Her iki gün de Yin dersleriyle başlayacak, teori tekrarı ve uygulama ve meditasyonla tamamlanacaktır.

Workshop herkesin katılımına açıktır, ama özellikle yoganın enerjetik etkileri konusunda çalışmalarını derinleştirmek isteyen yoga hocalarına uygundur. 

Tarih: 
25-26 Ocak 2014 Cumartesi-Pazar / 10:00-13:00

Yer: 
Cihangir Yoga, Cihangir

Ücret: 
110 TL. (İki günlük bir çalışmadır)

İletişim için
Telefon: 0539 572 84 37

Yorumlar

© 2013 alternatifterapi.com Tüm hakları saklıdır.

Eleman Türkiye