Bir Bakışta Naturel 2013 12 - 15 Aralık 2013 İstanbul

NATUREL Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali, ondördüncü yılında 12-15 Aralık, Perşembe- Pazar günleri arasında Askeri Müze Harbiye Kültür Sitesi’nde gerçekleştiriliyor.

Bir Bakışta Naturel 2013 12 - 15 Aralık 2013 İstanbul

NATUREL Festivali, doğal ve sağlıklı yaşam konusunda düzenlenen ülkemizde ilk organizasyondur. Festivalin amacı, insan sağlığını beden-zihin-ruh bütünüyle ele alan çağdaş yaklaşımı uzmanlar kanalıyla işlemek ve gündelik hayatımıza yansımalarını tanıtmaktır. Festival, bugüne kadar İstanbul, Ankara ve Bursa’da 130,000’i aşkın ziyaretçi tarafından izlenmiştir.

Yerli ve yabancı uzmanları bir araya getiren festivalde paneller, seminerler, atölye çalışmaları ve etkinlikler yoluyla, beden-zihin-ruh dengesine dayalı bütüncül sağlık anlayışının bilimsel, akılcı ve anlaşılır bir şekilde işlenmesi ve toplumumuzda bilinçli tüketim alışkanlıklarının yerleşmesi hedeflenmektedir.

NATUREL Festivali, tüm dünyada yükselen değer olan doğal sağlık ve tamamlayıcı tıp yöntemleri, kişisel gelişim, ekolojik yaşam bilinci, organik gıdalar ve sağlıklı beslenme, şifalı bitkiler, sağlık turizmi, doğa sporları, vakıflar, dernekler, ilgili yayınlar ile günlük yaşamımıza yansıyan doğal ürün ve hizmetlerin tanıtılmasına olanak sağlamaktadır.

Tarih
12-15 Aralık 2013
Ziyaret saatleri11.00 - 19.00

Yer
Askeri Müze Harbiye Kültür Sitesi

Yorumlar

© 2013 alternatifterapi.com Tüm hakları saklıdır.

Eleman Türkiye