İlişkilerin ABC’si - Krishnananda ve Amana ile 3 Günlük Grup Çalışması 20 Haziran 2014 İstanbul

Bu üç günlük eğitimde kendimizi ve diğerlerini sevmenin temel yöntemlerini araştıracağız. Bir çocuk olarak büyüme sürecinde nasıl seveceğimiz bize öğretilmedi ama bu, bugün öğrenebileceğimiz bir şey.

İlişkilerin ABC’si - Krishnananda ve Amana ile 3 Günlük Grup Çalışması 20 Haziran 2014 İstanbul

Bir çocuk olarak kendimizi sevmeyi öğrenme konusundan uzaklaştırıldık. Aynı zamanda büyürken etrafımızda yetişkinlerin bir arada sevgi dolu bir şekilde yaşayabileceklerine dair çok fazla örnekle de karşılaşmadık. Bugün de genellikle güzel süregelen bir sevgi ilişkisi içinde var olmaya yönelik tüm çabalarımız çatışma, hayal kırıklığı ve hüsranla sonuçlanıyor. Kendimizi aynı acı veren kalıpları defalarca tekrarlıyor bulabiliriz. Bu süreçte bu zorlukların var olma sebeplerini keşfedeceğiz ve bunların içinden geçebilmek için destek olacak araçlar öğreneceğiz. Özellikle tetiklendiğimizde duygularımızı anlayıp onlarla var olabilme konusunda ve bunu iletişime döndürüp sevgide kalabilme konusunda özel yöntemler öğreneceğiz. Yapılan tüm çalışmalar nazik ve rahat bir atmosferde yer almaktadır.

Eğitmenler
Krishnananda (Thomas Trobe, M.D.) ve Amana (Gitte Demant Trobe) 1995’den beri birlikte grup çalışmaları yönetmektedirler. The Learning Love Institute’un kurucuları ve yöneticileridirler. Seminer ve özel seanslarda bireyler ve çiftlerle çalışıp katılımcılara kendilerini ve diğerlerini sevme konusunda yardımcı olmaktadırlar.Krishnananda Harvard Üniversitesi’nde ve California Üniversitesi’nde eğitim görmüş bir psikiyatristtir. Amana, Cranio-Sacral Balancing, Counseling, Inner Child Work and Non-Violent Communication konularında eğitim almış bir terapisttir. Birlikte 6 kitap yazmışlardır. İlişkilerin ABC’si, İlişki Sanatı, Yakınlaşma, Stepping Out of Fear, The Learning Love Handbook, Books on the Art of Love. Bu kitaplar 12 dile çevrilmiştir. Egitim ve grup çalışmaları yönetmedikleri dönemlerde Sedona’da yaşamaktadırlar.

Yer:
Cihangir Yoga, Cihangir

Tarih:
20-22 Haziran 2014

Ücret:
390 Euro

İletişim için: 
Telefon:0 532 6010339

Yorumlar

© 2013 alternatifterapi.com Tüm hakları saklıdır.

Eleman Türkiye