Silikon İmplant Rahatsızlığı İçin Detoks

Silikon zehirlenmesi ile ilişkili semptomlar yaşıyorsanız, başka bir şey yapmadan önce implantları çıkartın.

Silikon İmplant Rahatsızlığı İçin Detoks

Silikon zehirlenmesi ile ilişkili semptomlar yaşıyorsanız, " başka bir şey yapmadan önce implantları çıkartın,” diye uyarıyor Walter Crinnion, N.D. Silikon implantları çıkarılsa bile, vücut üzerinden geçiş yapmış olan silikon molekülleri dokularda kalıyor ve bunların vücuttan atılması gerekiyor. Aksi takdirde, olumsuz semptomları desteklemeye devam edebilirler, diye belirtir Dr. Crinnion. Kendisinin silikon detoks programı genellikle 4-8 hafta sürüyor, günde yedi saat ve haftada beş gün. Bu agresif detoks programı sadece sağlık uzmanının yakın denetimi altında yapılmalıdır. 
  • Ölçülü egzersiz, günlük 15-25 dakika, mini-trambolin ve egzersiz bisikleti kullanarak. Bu vücut ısısını artırır ve yağ dokularını depolanmış toksinleri atmaları için uyarır. 
  • Düşük ısılı sauna (50°-55° C), günlük üç kere bir saatlik seanslar, her seans arası 15 dakika dinlenme süresi.
  • Sauna esnasında kullanılan kaynak suyu artı elektrolit tablet (terlemeyle elektrolit kaybını dengelemek için) ve daha fazla terlemeyi sağlamak için bitkisel çaylar. 
  • 45 dakikalık hidroterapi: dönüşümlü olarak sıcak ve soğuk havlular hastanın karnına, sonra sırtına yerleştirilir; bir seferde bir yana, vücudun her iki tarafına hafif elektriksel uyarılar uygulanır. Bu aşama detoks için karaciğer üzerinden akan kan miktarını artırır.
  • Gün sonunda 45 dakikalık kolonik sulama; bu toksinleri kolonlar üzerinden vücuttan akıtmaya yardımcı olur, karaciğer tarafından bağırsaklara dökülür. 
  • Besin desteği (dozajlar bireysel olarak değişir):  C vitamini (günde 6,000-12,000mg), sıvı selenyum (günlük 600mg’a kadar), magnezyum (günlük 900 mg), A vitamini (günlük 30,000 IU, bölünmüş dozlarda), N-asetik-sistin (500-700 mg, günde üç kere, yemeklerde), E vitamini (günde 800-1,200 IU), taurin (amino asit, günde 500-1,000 mg), peygamber dikeni (günde üç kapsül), psilyum kabuk tozu (akşamları 3-5 kapsül), enzimler ve hidroklorik asit (daha iyi sindirim için gerekli olduğunda).

Yorumlar

© 2013 alternatifterapi.com Tüm hakları saklıdır.

Eleman Türkiye